(tuščias)
 
(tuščias)
 
Lietuvių  English 
Valiuta:
(tuščias)
 

Katalogas


Straipsniai

2016/07/27
Rugpjūtis
2010/06/17
2010/06/11
2010/06/10
Gauti spec. pasiūlymus el.paštu (užsakydami Jūs sutinkate su privatumo taisyklėmis):
arba RSS 2.0
DĖMESIO! Lankydami šią parduotuvę Jūs patvirtinate, kad Jums yra 18 ir daugiau metų.

Straipsniai RSS 2.0

Apklausų rezultatai

Adomas ir Ieva svetainės vedamų apklausų rezultatai:

---------------------------------------------------------------------

Kokie žaislai domina?         Vertinimas
Vaginaliniai       144
28%
Analiniai       144 28%
Įvairūs       146 28%
Nedomina       32 6%
Tai ištvirkimas!       54 10%

----------------------------------------------------------------------

Ar sutiktumėte užsiimti seksu tryse? Vertinimai
Griežtai ne! 60 17%
Norėčiau pabandyti 120 33%
Sutikčiau tik VVM 10 3%
Sutikčiau tik MMV 150 42%
Esam dalyvavę 20 6%

----------------------------------------------------------------------

Poza 69 Vertinimai
Man patinka 344 75%
Norėčiau pabandyti 45 10%
Bandžiau, bet daugiau nenoriu               36 8%
Niekada! Tai nenormalu 9 2%
Kas tai? 25 5%

Pozos svorio numetimui

4 sekso pozos, padedančios numesti svorio

Seksas – tai puiki galimybė atsikratyti nereikalingų kilogramų. Brėmeno universitete dirbantys seksologijos specialistai išsiaiškino, kad iš daugybės tik keturios sekso pozos daugiausiai sudegina kalorijų, rašo „News of the World“.

“Intymių santykių metu iš esmės treniruojami viso kūno raumenys: kojos, pilvas, rankos, pečiai, nugara… Pakanka pasimylėti 15 minučių ir jūs neteksite iki 500 kcal.“ – tvirtina Brėmeno universiteto mokslininkai.

Sekso poza moteris ant viršaus 1. Moteris ant viršaus
Esant tokioje pozicijoje, dirba moters rankų, pečių ir krūtinės raumenys. Ypač aktyviai jaučia „atsispaudimus“ pilvas.
Sekso poza sėdint 2. Sėdint veidu vienas į kitą
Stiprinami nugaros, šlaunų ir kojų raumenys.
Sekso poza stovint 3. Stovint
Ši poza reikalauja iš abiejų partnerių nemenkos fizinės jėgos. Tuo metu treniruojami beveik visi kūno raumenys ir vyksta aktyvus kalorijų deginimas.
Sekso poza kojos ant pečių 4. Gulint, kai partnerės kojos – ant vyro pečių
Šią pozą galima palyginti su aerobikos pratimais, nes tada treniruojasi moters lankstumas.

 

 

 

 

P.S. Таip pat nereikėtų pamiršti, kad seksas ramina, padeda atsikratyti galvos skausmo, išvengti depresijos.

Seksas tryse: už ar prieš ?

Svingeriai
Tai, kas vyksta už uždarų miegamojo durų, yra asmeniškas žmonių reikalas. Miegamajame įgyvendinamos pačios slapčiausios fantazijos, atsiduodama pojūčiams ir aistroms. Tačiau, ar visiems slaptiems troškimams lemta išsipildyti? Kaip reaguotumėte, jeigu vieną dieną jūsų vyras užsimintų apie papildomo žmogaus dalyvavimą meilės guolyje? Mūsų visuomenėje norma yra vis sunkiau apibrėžiama, o ar yra priimtinas trečio asmens buvimas jūsų miegamajame, galite spręsti tik jūs pati.
Sutikti ar nesutikti

„Jis tikriausiai iškrypėlis!“ arba „Jis manęs nemyli, o tik naudojasi manimi“, - štai tokios dvi pagrindinės mintys staiga šauna į galvą merginai, kurios vaikinas užsimena apie norą pasimylėti trise. Neskubėkite sprukti nuo tokio vyro, o išsiaiškinkite detales:
 • Jeigu seksas trise jam tarsi aksesuaras, vienas iš elementų, kuris turėtų paįvairinti seksualinį gyvenimą, tai dar nėra patologija (žinoma, abu partneriai turėtų to trokšti ir nesijausti spaudžiami ar verčiami). Toks vyro pasiūlymas turėtų nuskambėti tarsi tarp kitko, visiškai nereikalaujant.
 • Tačiau, jeigu ši idėja jį tari užvaldo ir jis pradeda teigti, kad be „to“ seksualinis gyvenimas jam neįmanomas, tai vertėtų susimąstyti, ar jums tikrai reikalingas toks partneris. Vyras neturėtų labai įkyriai tokio mylėjimosi būdo siūlyti moteriai.

Ar yra priimtinas trečio asmens buvimas jūsų lovoje, galite spręsti tik jūs, nieko neverčiama ir savo noru. Priimdama sprendimą atsižvelkite į savo vertybes, norus ir pasaulėžiūrą.

Jeigu vyro pasiūlymas pasimylėti trise teoriškai jums nesukelia priešiškų jausmų, tačiau praktiškai niekaip nesugebate susidoroti su pavydo jausmu, tai prieš užsiimant tokiais žaidimais reiktų pasiruošti psichologiškai. Dažniausiai moterį jaudina šie dalykai: ji neužtikrinta savo išoriniu patrauklumu ir nuolat bijo būti lyginama su akte dalyvaujančia kita moterimi arba ji yra neužtikrinta savo partnerio jausmų stiprumu. Jeigu jūs kamuojama tokių jausmų sutiksite priimti vyro pasiūlymą, tai jūsų santykiams tikrai neišeis į naudą.

Jeigu vyras tiesiog įkyriai reikalauja išbandyti seksą trise, o jūs esate kategoriškai prieš, tai rekomenduojama nenusileisti ir nesutikti su vyro pasiūlymu tik dėl to, kad jis to nori. Jei jus ta idėja nežavi, tai bet koks mylintis vyras to tikrai nevers jūsų daryti. Jeigu vyras pasitelkia dar netgi šantažą, kad sutiktumėte su jo pasiūlymu, tai signalizuoja apie didžiules problemas ne tik miegamajame... Gali būti, kad jūsų santykius ištiko krizė arba jūs netinkate vienas kitam.

Taisyklės, kurių nevalia laužyti

Jeigu jūs, viską apgalvojusi, sutikote su vyro pasiūlymu pasikviesti dar vieną merginą, tai būtinai pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais, kad pašalinė partnerė netaptų rimta konkurente:

Pakviesta mergina jokiais būdais negali pasilikti visai nakčiai. Šį klausimą turėtumėte aptarti dar prieš prasidedant jūsų žaidimams. Geriausia iš karto po tokio sekso iškviesti jai taksi. Labai svarbu, kad vyras suprastu, jog tik su jumis jis gali mėgautis nesibaigiančia šiluma visą naktį.

Seksas trise turi būti tik tarsi smagi atrakcija. Tai tik malonumas, o ne santykiai. Išlaikykite psichologinę distanciją, nesikalbėkite, nesipažindinkite su naująja partnere.

Ypatingą dėmesį reiktų skirti kontracepcijai. Tokioje situacijoje tai ypač aktualu. Sperma, makšties išskyros perduoda lytines infekcijas. Jokiu būdu negalima naudoti to paties prezervatyvo. Pereinant nuo vienos moters prie kitos, vyras prezervatyvą turėtų būtinai pasikeisti.

Apklausos rezultatai

Ar jūs sutiktumėte užsiimti seksu trise (vyras ir dvi moterys)?
 
- Griežtai ne! Tai prieštarauja visoms mano vertybėms. 263 (27.48 %)
- Po tokio pasiūlymo labai įsižeisčiau ir pagalvočiau apie santykių nutraukimą. 117 (12.23 %)

- Pabandyčiau! Tai nauja ir nepatirta. 341 (35.63 %)

- Priimčiau tokį pasiūlymą tik tada, jeigu trečias asmuo būtų ne moteris, o vyras. 236 (24.66 %)

Straipsnis parengtas pagal www.eli.lt

Afrodiziakai...


Afrodiziakai
Iš meilės vaistų istorijos

Akivaizdu, pasaulis vėl grįžta prie senųjų vaistų. Jiems tyrinėti skiriamos didžiulės investicijos. Farmacijos istorikai tapo labiausiai medžiojamais žmonėmis...
Taigi su mumis kalbasi Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejaus direktorius, farmacijos istorikas Tauras MEKAS.

“Meiliavaisčiai” pagreitindavo vestuves ir...

Nemanykite, kad vartus į devintąjį meilės dangų mūsų senoliai atidarydavo pasikliaudami tik savo jėgomis. Neretai jiems tuos vartus varstyti padėdavo sumanus vaistininkas...

Daugelis burtų nuo seniausių laikų padėdavo lietuviams spręsti meilės reikalus. Šalia burtų būdavo ir... augalinių bei cheminių medžiagų, padėdavusių vyrams “išvaryti slunkių”. Po kaimus klajojantys vaistų pardavėjai galėdavo pasiūlyti Veneros plaukų sirupo (jį dar vadino “liubčiku” - skolinys iš lenkų; meiliavaisčiai - V. Kudirkos pavadinimas). Be to, ispaniškos muselės, “angliškas pleistras” - dirbtiniai apgamai taip pat turėjo savo pirkėją...

Meiliavaisčių dažniausiai pirkdavo merginos, siekiančios greičiau ištekėti už patinkančio vyro. Liaudies pamokymai be užuolankų perspėdavo, kad duodant vyrui “liubčiko”, šalia nieko neturi būti. Šis sumanus draudimas padėdavo išvengti konkurencijos (jei su liubčiką gurkšnojančiu vyru kalbėsis kelios merginos, jį gali sužavėti ir ta, kuriai jokių pastangų nereikia!). Taigi išradingajai meiliavaisčių savininkei tereikėdavo jų įpilti į vyną, alų ar sriubą. O jau paskui... Kadangi laikai būdavo “giliai padorūs”, viskas baigdavosi vestuvėmis.

Beje, ištekėjusioms moterims taip pat prireikdavo “liubčiko”. Jos tikėjo, kad šis meiliavaistis garantuoja ramų šeimyninį gyvenimą - “liubčiko” išgėręs vyras mažiau dairosi į dailias jaunikles, nenuklysta į šalį...

Farmacijos istoriko T.Meko nuomone, meiliavaisčiai tikrai nebūdavo perkami tam, kad padėtų tenkinti audringas seksualines fantazijas (joms dabar moterų leidiniai skiria nemažai dėmesio). Meiliavaisčių reikėdavo vienam tikslui - padėti ištekėti ir “pririšti” vyrą.

Žinoma, dalis visuomenės - dvarų aukštuomenė - laikėsi kitokios meiliavaisčių sampratos. Kaip ir studentai, besimokantys Varšuvoje, Sankt Peterburge, Paryžiuje ir t.t. Tačiau ši miestiečių ir elito gyvenimo sritis - tai netyrinėti dirvonai. Neturint tikslios informacijos, neįmanoma daryti jokių išvadų. O pats faktas, kad vaistinėje buvo galima nusipirkti “angliško pleistro” - dirbtinių apgamų, gali liudyti tam tikrą miesto kultūros įtaką kaimui.

“Saugūs” seksualinį pajėgumą stimuliuojantys vaistai

Įvairiausių medžiagų, stimuliuojančių seksualinį pajėgumą - daugybė. Kartais jų sukelti šalutiniai poveikiai gali pridaryti daugiau žalos negu suteikti naudos. Reikėtų laikytis auksinės taisyklės: lytinio nepajėgumo priežastis pirmiausia dera išsiaiškinti su gydytoju. Vaistai - ne stebukladariai. Galbūt nepajėgumo priežastis - sutrikusi inkstų ar kitų organų veikla.

Juk dirbtinai žadinti tik vieną organizmo funkciją - pavojinga. Tai tas pats kaip su 20 metų senumo automobiliu (kurio padangos sudilusios) lėkti milžinišku greičiu vingiuotu ir duobėtu keliu. Greitai tik televizijos reklamose iš negalavimų bei ligų išsivaduojama. Gydymas reikalauja ne tik žmogaus valios, bet ir pastangų, laiko. Momentinis kurio nors seksualinį pajėgumą skatinančio preparato poveikis - ne išganymas. Tai ne vaistas, o skaudus “bizūnas”. Jo kirčiai žaloja organizmą...

Seksualinį pajėgumą skatinantys vaistai, kuriuos vartoti saugu. Tai:

Gelsvė (dar ir “liubčikas”, “liubystras”, “levistikas”). Liaudies medicinoje šis augalas vartojamas inkstų, širdies ligoms gydyti, lytiniam aktyvumui stiprinti.

Ajeras. Jis mažiausiai pavojingas. Manoma, kad į Lietuvą šį augalą atvežė totoriai. Sodindavo jį visur - mat tai geras vaistas nuo depresijos. Į atšiaurų ir lietingą klimatą persikėlusiems totoriams ajeras padėdavo praskaidrinti nuotaiką... Lietuvoje ajeras labai greitai prigijo. Neliko nepastebėtos ir šio augalo seksualinį pajėgumą stiprinančios savybės. Vaistinėje buvo galima nusipirkti ajero saldainių. (Muziejaus direktorius išdavė paslaptį, kad turi šių saldainių senovišką gamybos receptūrą. Prasidėjus ajerų sezonui,žadėjo tuos saldainius gaminti. Kodėl gi neužsukus į muziejaus vaistinę ir neįsitikinus gamybos rezultatais?)

Nors saldainiai buvo pardavinėjami kaip virškinimą gerinanti priemonė, jų pasisekimo priežastis glūdėjo kitur. Mat ajero saldainiukai meilės ugnį skaisčiau įkurdavo. Ir vyrai būdavo jiems dėkingi, ir moterys patenkintos...

Mėtų arbata dėl savo seksualinį pajėgumą skatinančių savybių taip pat nusipelnė gerų žodžių. Liaudies medicina mėtų nuovirą apibūdina kaip gėrimą, daugiau “spraunumo” vyrui suteikiantį.

Medų, kviečių grūdus, pieną - juos vartoti saugu. O arbatą?

Atsargiai!

Kartais riba tarp malonumų ir… mirties yra visiškai trapi. Todėl nuo senų laikų legendomis apaugusi ispaniška muselė gali būti mirtinas seksualinį pajėgumą stiprinantis vaistas. Kaip ir džiovinta musmirė. Su šaltiniuose minima mandragora (mandragoros augalo šaknis) taip pat reikia elgtis atsargiai - šis augalas turi narkotinių savybių.
Tad gal geriau rinktis patikimą ir sveikatai saugią mėtų arbatą? Žinoma, su ajero saldainiais!

Straipsnio autorius: Vida JANKAITIENĖ 

Veneros drugelis moteriai

 

Orgazmas moteriai Veneros drugelis yra oralinio sekso technika, kuri atliekama moteriai. Veneros drugelis yra sugebėjimas sukelti pasikartojančius orgazmus, kurie trunka iki valandos ar ilgiau, jeigu jūs ištobulinote šią techniką!

Kaip tai atlikti???

 • Atidenkite klitorį atitraukdami jį dengiančią odelę. Stimuliuokite klitorį (tiesiogiai arba netiesiogiai, priklausomai nuo to, kas patinka jūsų mylimajai) savo liežuviu arba pirštais, trumpais brūkštelėjimais, kol ji tikrai susijaudins.
 • Dabar susikoncentruokite į likusios vaginos dalies stimuliavimą, švelniais liežuvio lyžtelėjimais, atitoldami nuo klitorio.
 • Vėliau sugrįžkite prie klitorio ir tęskite taip pat, kaip darėte prieš tai, naudodami trumpus ir ilgus lyžtelėjimus, kol ji dar labiau susijaudins.
 • Panaudokite savo du pirštus, į viršų atsuktu delnu ir įsiskverbkite jais į mylimosios vidų. Jūsų tikslas yra stimuliuoti G-tašką ant vidinės viršutinės vaginos sienelės. Jis nėra labai giliai, 5 cm ar mažiau. Dabar, švelniai baksnokite arba glostykite G-tašką, tuo pat metu laižydami klitorį.
 • Dėl tokių veiksmų jūsų mylimoji gali pasiekti abu, G-taško ir klitorinį, orgazmus vienu metu, kurie gali trukti nuo kelių minučių ar net iki valandos!
 • Nuostabi technika!

Taip pat galima patarti, kad jūs galite naudoti dar vieną pirštą jos išangės stimuliavimui, tačiau tai priklauso nuo asmeninių norų ir nėra būtina pasiekti daugkartiniams orgazmams. Taipogi įmanoma tai pasiekti pačiai, tačiau tai neturi tokio paties efekto, kai tą atlieka jūsų mylimasis/partneris ir yra truputį nepatogu.

Straipsnis pagal  Carrie White

Vibratorius: kaip naudoti


Vibratorius - tai populiariausia sekso stimuliacinė priemonė tiek pačiai masturbuojantis, tiek žaidžiant kartu su partneriu. Nėra nieko stebėtino, bet šios priemonės suteikia fantastiškų pojūčių kurie nebūtų sukelti jokiu kitu būdu. Todėl moterims kurios niekada nebandžiusios šių sekso žaislų rekomenduojame išbandyti pačioms arba kartu su partneriu. Turbūt pati geriausia mintis būtų išbandyti vibratorių pirma pačiai, o tik po to kartu su partneriu. Žaidžiant su vibratoriumi Jūs galėsite eksperimentuoti ir pasirinkti maloniausią vibracijos greitį ir stimuliavimo būdą. Tuo pačiu Jūs galėsite tyrinėti savo kūno pojūčius, rasti geriausią atsipalaidavimo būdą, išmokti pajausti geriau orgazmą ir savo atradimus panaudoti sekso žaidimuose kartu su partneriu. Kaip moteriai naudoti vibratorių ?

Kaip naudoti vibratorių išorinei stimuliacijai ?

Visi vibratoriai gali būti naudojami stimuliuoti išorines erogenines zonas. Kai kurie iš jų yra skirti tik išorinei stimuliacijai ir yra ypatingai efektyvūs.

Klitoriniai Vibratoriai. Tokie vibratoriai stimuliuos klitorių efektyviausiai. Šių vibratorių įvairovė yra labai didelė. Tai prisegami dirželiais įvairių formų (drugelio, delfino ar kitokių formų) klitoriniai vibratoriai. Naudojantis šiais vibratoriais Jūsų rankos laisvos, todėl galite stimuliuoti savo erogenines zonas papildomai, panaudojant kito tipo vibratorių, vakuumine pompa ar kitokį stimuliatorių. Būkite tikra kad klitoriaus vibratorius suteiks nepakartojamą malonumą.

Kiaušinėlio formos vibratoriai. Tai maži vieno ar dviejų dalių vibratoriai primenantys kiaušinį. Jais galite stimuliuoti klitorių, spenelius ar bet kokią kitą erogeninę zoną. Tokio tipo vibratoriai gali būti naudojami ir vidinei stimuliacijai. Tiesiog įdėkite šį vibratorių į vaginą kaip tamponą ir mėgaukitės fantastiškais pojūčiais. Kai kurie iš šių vibratorių gali būti valdomi belaidžiu valdymo pultu, suteikdami žaidimui laisvės ar jei jį valdo partneris - netikėtumo.

Vibruojantys spenelių spaustukai. Tai laidu sujungti spaustukai su valdymo pulteliu. Juos labai lengvai prisegate prie spenelių ir mėgaujatės jų suteikiama stimuliacija.

Kaip naudojami vibratoriai vidinei stimuliacijai ?

Begalinis vibratorių pasirinkimas leis Jums išsirinkti tokį, kuris suteiks didžiausią malonumą.

Tradiciniai vibratoriai. Šie sekso žaislai skirti ir vidinei ir išorinei stimuliacijai. Jei mėgstate ypatingus pojūčius savyje, turėtumėte išbandyti šiuos vibratorius. Puikiai yra žinoma kad klitoriaus stimuliacija yra būtina moterims kad būtų pasiektas orgazmas. Todėl mes rekomenduojame naudoti du vibratorius - stimuliuoti klitorių ir vidinei vaginos stimuliacijai. Pavyzdžiui galite naudoti tradicinį ir drugelio tipo vibratorius vienu metu. Jūsų sekso žaidimas bus žymiai malonesnis jei naudosite lubrikantą. Atminkite kad su sekso žaislais turėtumėte naudoti tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus.


G taško vibratoriai. Šio tipo vibratoriais leis Jums aptikti ir stimuliuoti paslaptingąjį G-tašką. G-taško vibratoriai turi išlenktą galą kurio pagalba Jūs rasite paslėptą jautriausią tašką. Ne visos moterys mėgsta G-taško stimuliaciją. Dažniausiai nemalonų jausmą sukelia pilna šlapimo puslė, todėl rekomenduojama išsituštinti prieš tokio vibratoriaus naudojimą. Taip pat G-tašką galima pamasažuoti ir pirštu prieš pradedant stimuliuoti vibratoriumi.


Dvigubi vibratoriai. Tai vibratorius kuris sukuria vibraciją klitoriui, bei savo sukamaisiais judesiais stimuliuoja vaginą. Šie vibratoriai gali būti valdomi atskirai. Kai kurie iš jų turi viduje specialius besiridenančius rutuliukus, kurie besisukant vibratoriaus kotui juda ir sukelia papildoma stimuliaciją. Tai puikūs vibratoriai norint pajusti įvairius pojūčius vienu metu.

 

Straipsnis pagal: www.adultclub.lt

Erotikos žaislų gamybai naudojamos medžiagos

 

 

Silikonas (silikoninės gumos) 

Silikoninas yra pagamintas iš natūralių ingredientų sintetinio valymo būdu ir yra laikomas natūraliu produktu. Paprastai, silikonai yra laikomi fiziologiškai suderinami (nekenkia sveikatai), netoksiški, organizmui todėl  jų naudojimas taikomas odos apsaugos , kosmetikos, odos priežiūros gamyboje. Trumpai tariant, silikonas yra geriausia medžiaga  meilės žaislų gamyboje. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Bekvapiai
 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • Puikus elastingumas ir lygumas
 • Didelis spalvų atsparumas ir matmenų stabilumas
 • Puiki šilumos varža ir atsparus ultravioletiniams spinduliams
 • Odos suderinamumas
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros
 • Antialerginis
 • Lengvai valytomas
 • Higieniškas
 • Ekologiškai švarus

Svarbu: silikoninės neturėtų būti naudojamas kartu su kitais silikono pagrindu pagamintais produktais. Taigi, reikia vengti naudoti kartu silikono pagrindu pagamintus lubrikantus.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Lateksas (natūrali guma)

 

Pagrindinis ingredientas yra atogrąžų gumos medžio sakai. Tačiau, taip pat yra ir sintetinio latekso kuris padeda patenkinti rinkos paklausą. Abu variantai turi tas pačias teigiamas savybes. Lateksas yra netoksiškas ir neturi savyje jokių kenksmingų medžiagų. Dėl šios priežasties jis yra naudojamas ir pvz. prezervatyvų, vienkartinių pirštinių, medicininių pirštinių gamyboje, 


Pagrindiniai privalumai:

 

 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • Labai smulkios struktūros
 • Puikus elastingumas ir vientisumass
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros
 • Lengva valyti
 • Higieniškas
 • Ekologiškai švarus

Svarbu: vartotojai turintys latekso alergijos požymių neturėtų naudoti žaislų kuriuose yra latekso. Stiprūs plovikliai ar masažo aliejai gali paleisti latekso savybes. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

PVC (polivinilo chloridas, minkštasis PVC, želė) 

PVC yra sintetinė medžiaga. Gali būti minkštos ar tvirtos formos. Pridėjus minkštiklių, konsistenciją galima lengvai koreguoti. PVC yra geras sprendimas lėlių gamyboje, taip pat naudojama gaminant daug įvairių produktų buityje.
Pagrindiniai privalumai:

 • Puikus elastingumas ir vientisumas
 • Atsparus alkoholiui ir naftos produktams
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros

Svarbu: nauja prekė turi išskirtinį kvapą, kuris su laiku išgaruoja. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ABS (Akrilo nitritų stireno butadieno, kietas plastikas)
 
ABS gaminami sintetiniu būdu ir yra pagrindinė medžiaga daugelio buitinių prietaisų ir žaislų gamyboje. ABS lengvai apvilkti metalo ar kitu, polimero paviršiumi  (pvz., poliuretano) todėl yra puikus ingredientas nevaržomai vibratorių ar kt. meilės žaislų kūrybai, dizainui, gamybai. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Bekvapiai
 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • Puikus vibracijos laidininkas
 • Suderinamumas su oda
 • Lengva valyti
 • Higieniškas

Svarbu: baterijos viduje turėtų būti tvirtai įstatytos idant gali skleisti papildomus, nepageidaujamus triukšmus.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

PU ( poliuretano danga ) 

Sintetiniu būdu pagaminti poliuretanai, gali būti arba kieti ir trapūs, arba minkšti ir elastingi. Savo forma jis taip pat žinomas kaip porolonas. Poliuretanas yra pagrindinis ingredientas čiužinių, batelių padų, tekstilės gamyboje. Taip pat naudojama ir prezervatyvų gamyboje(be latekso). Iš ABS medžiagos pagamintiems meilės žaislams PU padengimas suteikia šilkinį pojūtį. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Bekvapiai
 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • UV atsparumas
 • Odos suderinamumas
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros

Svarbuį: Stiprūs plovikliai ar masažo aliejai gali paleisti poliuretano savybes. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Termoplastinė guma arba termoplastiniai elastomerai

Tai nauja medžiaga su silikonui būdingomis savybėmis. Pagrindinis ingredientas elastomerų gamyboje yra gamtinis arba sintetinis kaučiukas, kuriame yra sintetinės medžiagos. Ši, į odą panaši medžiaga perduoda labai natūralius jausmus palietus ir pretenduoja tapti populiariausiu erotinių žaislų gamyboje. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Bekvapiai
 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • Puikus elastingumas ir lygumas
 • UV atsparumas
 • Odos suderinamumas
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros
 • Ekologiškai švarus

Svarbu: TPE / TPR reikalingi talko milteliai. Naudoti atsargiai! 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 


Akrilo (krištolas / akrilo stiklas / polimetilmetakrilatas)

Akrilas yra sintetinis, panašus į stiklą, termoplastinės medžiagos gaminys. Jis yra netoksiškas, neturi jokių kenksmingų medžiagų. Todėl akrilas yra naudojams dantų implantų, optinių lęšių, akinių, santechnikos gaminių ir t.t. gamyboje. Trumpai tariant: ideali medžiaga meilės žaislų gamyboje turinti puikias slydimo savybės. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Bekvapiai
 • Be minkštiklių (ftalatų)
 • Lygaus paviršiaus
 • Puikus vibracijos laidininkas
 • Atsparus UV spinduliams ir naftos produktams
 • Odos suderinamumas
 • Greitai prisitaiko prie kūno temperatūros
 • Antialerginis
 • Lengva valyti
 • Higieniškas

Svarbu: siekiant išvengti įbrėžimų ant paviršiaus, akrilo meilės žaislus geriausia valyti rankomis švelnia kempine
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Bendrieji patarimai:

 • Meilės žaislai būti laikomi atskirai nuo įvairių medžiagų, kurios gali reaguoti tarpusavyje. Dėl netinkamo saugojimo ar reakcijos su kitomis medžiagomis saugojimo metu, meilės žaislai gali tapti nesaugūs, pakisti spalva, atsirasti įtrūkimai ir panašiai.
 • Moterys ir vyrai turintys jautrią odą ar alergines reakcijos požymius, meilės žaislus turėtų naudoti su prezervatyvu.
   

 

© 2010 ® Adomas ir Ieva.